ما چه خدماتی
به شما ارائه میدهیم؟

خروج پت از کشور

صفر تا صد خروج پت با بیمارستان آوینا

اگر می‌خواهید، سگ، گربه و پرنده های زینتی را در سفرهای خارجی با خود همراه کنید، باید بدانید که داشتن شناسنامه و تزریق تمامی واکسن های مورد نیاز حیوان ضروری است و در صورت انجام نشدن این موارد، امکان خروج از کشور وجود ندارد زیرا یکی از مهم ترین قوانین برای خروج از کشور، در اختیار داشتن شناسنامه ای است که اطلاعات تمامی واکسن های تزریق شده در آن درج شده باشد.
حتما به این نکته توجه کنید که در اختیار داشتن اصل گواهی سلامت، شناسنامه حیوان خانگی و پاسپورت مسافر جهت دریافت مجوز خروج از کشور یکی دیگر از مهم ترین قوانین برای خروج حیوانات از کشور است که صدور این گواهی باید توسط کلینیک دامپزشکی پیگیری شود.
این نکته را در نظر داشته باشید که قوانین ورود و خروج حیوانات یکسان نیست و اگر قصد سفر دارید، باید قبل از انجام هرکاری، درخواست صدور گواهی سلامت حیوانات خود را ثبت کنید، همچنین فراموش نکنید که تمام کشورها برای پذیرش حیوان خانگی، علاوه بر گواهی سلامت، تیتر هاری پت از آزمایشگاه معتبر را درخواست می‌کنند به همین دلیل توصیه می‌شود که حداقل ۳ ماه قبل از سفر اقدامات لازم را انجام دهید.
همان‌طور که گفته شد تمامی واکسن‌ها تا زمان اخذ گواهی سلامت حیوانات باید تزریق شده باشد اما نکته‌ای در رابطه با واکسن هاری وجود دارد که خیلی از صاحبان حیوانات از آن بی‌خبر هستند و زمان دریافت گواهی حیوانات دچار مشکل می‌شوند.
صاحبان حیوانات باید این نکته را در نظر داشته باشند، زمانی برای دریافت گواهی سلامت اقدام نمایند که حداقل ۱۴ روز از آخرین تزریق واکسن هاری حیوان گذشته باشد. (البته در صورتی که برای اولین بار واکسن هاری دریافت کرده اند) برای انجام سفرهای داخلی، تزریق واکسن و ضد انگل الزامی است البته فراموش نکنید که برای سفرهای خارجی، علاوه بر موارد ذکر شده، دریافت تیتر هاری، کاشت میکروچیپ و صدور سایر مدارک توسط دامپزشک ضروری است.برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

021_22666989
سبد خرید